Alldebrid Premium

Alldebrid Premium

Alldebrid Premium

İnternet üzerinden yapacağınız indirmelerinizde vazgeçilmez bir hız deneyimi sunan Alldebrid ile yapacağınız indirmelerinizi zamandan kazanarak daha değerli bir hale getirebilirsiniz. Ücretsiz olarak 7 günlük yapacağınız deneme sürümünün ardından, normal üyeliğe geçiş yaparak internet üzerinden yapacağınız indirmelerde yavaşlama istemiyorsanız, premium üyeliği tercih etmelisiniz. Premium üyelik ile son derece hızlı indirmeler elde ederek, yapacağınız her türlü indirme işlemlerini çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Sunulmuş olan turbo indirme sistemi, internet değerinize göre değişiklik göstermekle birlikte maksimum değer almanıza yardımcı olacaktır. Premium üyeliğe sahip değilken 50 – 100kb arasında gerçekleşen indirme işlemleriniz, premium üyelik satın aldığınız durumda doğrudan bu sınırlama kaldırılarak internet sağlayıcınızdan aldığınız hız doğrudan olarak kullanılır. Bu sayede 50mb internet hızı olan internetinizde 5mb indirme hızıyla işlemler yapabilirsiniz. Bu durum da yaklaşık olarak 100 kat daha hızlı indirme yapmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

Alldebrid Premium Faydaları

Hemen hemen tüm internet tarayıcılarına uyumlu olan alldebrid ile indirme hızınızı maksimum değerlere kadar ulaştırabilirsiniz. Tek tık ile yapacağınız indirmeler oldukça hızlı bir şekilde sizlere ulaşmış olacak. Bu sebeple vermiş olduğunuz para karşılığında zamandan tasarruf edebileceksiniz. Zamanın nakit olduğu dönemlerde, küçük bir mebla ödeme yaparak oldukça fazla yararını göreceksiniz. Tüm indirme işlemleriniz Alldebrid Premium ile oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Çeşitli indirme sitelerinin yavaş download hızlarından kurtulmanız için en doğru çözüm olacak olan bu yöntem ilegün içerisinde istediğiniz kadar indirme gerçekleştirebileceksiniz ve zaman sınırı ortadan kalkacaktır.

Alldebrid Premium Satın Alma

İnternet üzerinden yapacağınız işlemlerde daha hızlı sonuçlar elde edebilmek için en uygun olan bu indirme platformu sayesinde zamanınızdan kazanç sağlayacaksınız. Alldebrid Premium satın almak istiyorsanız çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 30 günlük Alldebrid Premium üyelik 18.90 lira, 90 günlük Alldebrid Premium üyelik 41.90 lira ve son olarak 180 günlük Alldebrid Premium üyelik 72.90 lira olmak üzere cebinizi yakmakdan zamanınızdan kazanç sağlayabilirsiniz.  Bu çeşitli  kampanyalardan, 7 günlük deneme süresi kullanımının ardından almanız durumunda sizler için daha avantajlı hale gelebilir.

Göster:
Sırala:
Reklam veya bekleme yapmadan hemen indirme imkânı. En hızlı şekilde indirme imkânı İndirme hı..
15.00TL
Reklam veya bekleme yapmadan hemen indirme imkânı. En hızlı şekilde indirme imkânı İndirme hı..
40.00TL
Reklam veya bekleme yapmadan hemen indirme imkânı. En hızlı şekilde indirme imkânı İndirme hı..
70.00TL
Alldebrid, Premium, Alldebrid Premium -