File.al Premium Hesabı

File.al Premium Hesabı

File.al Premium

İnternet sitelerinin yavaş indirme sorunlarından bıktıysanız bu üyelik tam sizlere göre olacaktır. File.al üzerinden yapacağınız bütün indirmeler doğrudan sizin internet paketinizin hızı ve indirecek olduğunuz dosyanın içeriği ile alakalıdır. Kolaylıkla indirme işlemleri yapabilmek için sizlere ürün tanıtımı neticesinde deneme süreci verilmektedir. Deneme sürecinin bitmesiyle normal üyeliğe geçiş yapmış olacaksınız. Normal üyelik kapsamında indirme hızınız, fire.al indirme platformunun sizlere sunmuş olduğu hız ile gerçekleşecektir. Ancak premium üyelikte bu söz konusu değildir. Fire.al premium üyelik almanız durumunda çeşitli indirme platformlarında da kullanabileceksiniz. Bu sebeple oldukça faydasını göreceğiniz bu üyelik tarzı ile zamanınızdan kazanç elde edeceksiniz. File.al premium üyelik kesinlikle zamanın nakit olduğu bu günlerde, oldukça fazla kazançlar sağlayacaktır.

File.al Premium Faydaları

Birçok indirme platformunda çeşitli kısıtlamalar bulunmaktadır. Ancak file.al premium üyelik satın aldığınız takdirde bu kısıtlamalarla karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

  • İnderme platforumları içerisinde yapacağınız her indirme işlemlerinde belirli saat kısıtlamaları ve aynı anda indirememe sorunları görülmektedir. Bu sorunların yaşanmasını engellemek için bu üyelik tarzını satın alarak keyfini sürebilirsiniz.
  • Hemen hemen her indirme platformu sizlere maksimum bir download hızı sunmaktadır. Bu durum yaklaşık olarak 50 – 100kb arasında değişmektedir. Yani yapacağınız indirme işlemleri çok yavaş bir şekilde gerçekleşecektir. Premium üyelik almanız durumunda inter hızınızı doğrudan kullanarak yaklaşık olarak 100 katı bir performans elde edeceksiniz.
  • Her site ve program çeşitli reklamlar yapmaktalar. Bu reklamların geçmesini beklemek oldukça zaman kaybına yol açmaktadır. Böyle durumların yaşanmasını engellemek için premium üyelik oldukça etkili olacaktır.
  • Birçok indirme programı bulunmaktadır. Bu programlar indirme hızınızı arttırmak için kullanılır. Ancak pek faydası görülmemektedir. File.al premium üyelik sayesinde bu uygulamalarında kullanılabilirliği artacaktır. En çok tercih edilen internt download manager, bu üyelik sayesinde mükemmel bir detaya dönüşmektedir.
  • İnternetinizin kopması, kesilmesi yada bir işiniz çıktığında bilgisayarınızı açık bırakmak istemiyorsunuz ve kapatma durumu yaşanması sonucunda indirdiğiniz dosya tamamı ile inmemiş olacağından dolayı çalışmayacaktır. Bu durumları ortadan kaldıran premium üyelik sayesinde, indirmelerinizi durdurabilir ve dilediğiniz zaman yeniden başlatabilirsiniz.
Göster:
Sırala:
File.al ile aynı anda sınırsız indirme File.al ile bağlantı tipinize göre en yüksek indirme hız..
30.00TL
File.al ile aynı anda sınırsız indirme File.al ile bağlantı tipinize göre en yüksek indirme hız..
100.00TL
File.al ile aynı anda sınırsız indirme File.al ile bağlantı tipinize göre en yüksek indirme hız..
70.00TL
File.al, Premium, Hesabı, File.al Premium Hesabı, orjinal, File.al nasıl üye olurum, File.al kod, File.al, File.al 1 ay, File.al voucher, File.al download, File.al premium, File.al satın al, File.al türkiye, File.al indir, Premium Türkiye, File.al hesap, File.al üyelik, webmoney, Mobil Ödeme, File.al satış, File.al premium satın al, File.al premium türkiye, File.al yardım, en ucuz, uygun fiyat, premium, premium destek, kredi kartı ödeme, türkiye resmi bayi satışı, mobile ödeme